Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 7 Kategoride 6 İlan Bulunuyor.

...

İLAN ARAMA SİSTEMİAradığınız ilana daha hızlı ulaşın

Kategori Seçiniz

İlan Durumu Seçiniz

Şehir Seçiniz

İlçe Seçiniz

Kredi Hesaplama

Tutar:
  TL
Vade:
  Ay
Oran:
   %
Taksit:
1.250
TL

Muğla Kapıkargın 2b arazileri sahibinden satılık

 

Muğla ili Dalaman ilçesi sınırlarındaki Kapıkargın köyü, Sarsala koyu yolunda 2b arazileri sahibinden satılıktır.

2b arazileri; kısaca orman vasfını kaybetmiş devlet arazileri olarak tanımlanır. 6831 Sayılı Orman Kanunu’nun 2. maddesi, B bendi için kullanılan bir kısaltma ibaresidir. Orman vasfı kaybolan, kadastro tarafından orman alanları dışına çıkartılan, bir daha geri kazanılamayıp, ıslah edilemeyen arazilerdir. Çıkan kanunlar ile yöre halkına 2b arazileri alımı için çeşitli kolaylıklar sağlanmaktadır.

Kapıkargın köyü sınırları içinde olan Sarsala koyuna giderken yolun sağ tarafında Kocagöl bulunur. Bu göl kenarında bulunan çeşitli dönümlerde 2b arazileri sahibinden satışa sunulmaktadır. Toplamda 5 ayrı arazi satıştadır. Bu 2b arazileri; 2 dönüm, 3 dönüm, 4 dönüm, 7 dönüm ve 36 dönümdür. Daha kapsamlı ve detaylı bilgi için mal sahibi ile +905373328476 no’lu telefondan iletişim kurabilirsiniz.

 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

 

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

YorumunuzKullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

2017 - Tüm Hakları Saklıdır

Ajiba